Hackney Mid & Long-Term Stays

  • 214 m²
  • 6 soveværelser
  • 4 badeværelser

Fra Hackney Mid & Long-Term Stays er det let at komme til Charlie Brown's, som er få skridt fra stedet.

Villaen ligger lige i nærheden af Mile End metrostation, 400 meter fra Tomb Of Joseph Westwood. Denne indkvartering er 7 km fra British Museum. Inden for 300 meter væk, tilbyder The Morgan Arms og Wentworth Arms en række retter. Du kan komme til Copper Box om få minutter i bil. Hackney Mid & Long-Term Stays ligger 15 minutters kørsel fra London City lufthavn.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Hackney Mid & Long-Term Stays London
Newly Decorated 5-Bed Hackney Townhouse
pris kun for mobil

Newly Decorated 5-Bed Hackney Townhouse

0 m fra overnatningsstedet
USD 661 USD 595
pr. nat
Schoolbell Mews Full 3 Bedroom 2 Bathroom Architect Designed Mews House Fabulous Bow, Victoria Park Location
pris kun for mobil

Schoolbell Mews Full 3 Bedroom 2 Bathroom Architect Designed Mews House Fabulous Bow, Victoria Park Location

8.4
Meget godt 20 anmeldelser
697 m fra overnatningsstedet
USD 390 USD 351
pr. nat
Luxe 2 Bed House In London- Free Parking, Free Wifi, Big Garden
pris kun for mobil

Luxe 2 Bed House In London- Free Parking, Free Wifi, Big Garden

5.4
Passende 16 anmeldelser
882 m fra overnatningsstedet
USD 332 USD 299
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    London City
    10 km

    Togstationer

    Cambridge Heath Railway Station
    2,1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    Serviceydelser

    • Privat ind-/ udtjekning
    • Hurtig ind-/ udtjekning
    • 24 timers vagtservice
    • Bagageopbevaring
    • Dyrefaciliteter til rådighed
    • Vaskeri
    • Renseri

    Spisemuligheder

    • Udendørs spiseområde
    • Picnic område/ Borde

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    Fritid

    • Have

    På værelser

    • Varme
    • Lydisolerede vinduer
    • Dagligstue
    • Omklædningsområde
    • Patio
    • Terrasse
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Design

    • Tæppebelagt gulv

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
    • Allergivenlige værelser
    • Røgdetektorer
    • Brandslukkere
    • Nøgleadgang

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • ❓
      Hvilke restauranter kan vi finde i nærheden af Hackney Mid & Long-Term Stays villa?
      Restauranter i nærheden af Hackney Mid & Long-Term Stays villa omfatter The Morgan Arms og Wentworth Arms.
    • ❓
      Kan jeg tage mit kæledyr med til Hackney Mid & Long-Term Stays villa?
      Ja, Hackney Mid & Long-Term Stays villa er kæledyr. Men det anbefales at ringe i forvejen for at få det bekræftet.
    • ❓
      Vil vi kunne nyde udsigten i Hackney Mid & Long-Term Stays villa?
      Ja, vinduerne på Hackney Mid & Long-Term Stays villa åbner sig mod en udsigt over haven.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    London City
    10 km

    Togstationer

    Cambridge Heath Railway Station
    2,1 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Hackney Mid & Long-Term Stays London

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk